• Телефон/факс: 235-66-07
  • Email: creditcompany@i.ua

Кредит на розвиток бізнесу

КС «ГАЛИЦЬКЕ КРЕДИТНЕ ТОВАРИСТВО» надає своїм членам кредити для підтримки діючого та розвитку нового власного бізнесу. В спілці діють програми які передбачають разові звичайні кредити та кредитні лінії, спосіб погашення заборгованості ануїтетний або за узгодженим з позичальником графіком.

Депозитні програми

КС «ГАЛИЦЬКЕ КРЕДИТНЕ ТОВАРИСТВО» на підставі ліцензії АЕ 199822 Нацкомфінпослуг проводить діяльність по залученню внесків (вкладів) на депозитні рахунки. В спілці діє ряд вигідних програм які передбачають різноманітні строки залучення депозитів та порядок виплати відсотків за ними.

Кредити на споживчі цілі

Для забезпечення різноманітних побутових потреб, КС «ГАЛИЦЬКЕ КРЕДИТНЕ ТОВАРИСТВО» надає своїм членам споживчі кредити. Об’єктами кредитування виступають як побутові товари так і фінансування поточних витрат (навчання, весілля, лікування, відпочинок та інші непередбачені витрати). Окремими пропозиціями виділені програми на пидбання автомобілів та нерухомості. Всі згадані програми передбачають гнучкий підхід при виборі способів погашення заборгованості ануїтетний або за узгодженим з позичальником графіком.

Кредитний калькулятор

Пропонуємо вам розрахувати суму щомісячних платежів з повернення основної суми та відсотків за користування кредитом залежно від терміну кредитування і розміру процентної ставки, а також визначити найбільш зручну для вас схему кредитування.

При заповненні Вам слід врахувати наявні супровідні послуги, як правило це: разова комісія спілки - 1,5% від суми кредиту; послуги страхової компанії (страхування нерухомості від 2500,00 грн., страхування рухомого майна від 15000,00 грн.) послуги нотаріуса (застава нерухомості від 10000,00 грн., застава рухомого майна від 1500,00 грн.).

Приклад заповнення калькулятора додається. В даному випадку сума кредиту становить 100000,00грн. строком на 60 місяців під 30% річних. під заставу автотранспорту. Супровідні послуги становлять (1500,00грн. разова комісія спілки, послуги страхової компанії 18000,00грн., послуги нотаріуса 1500,00грн) 21000,00грн.

Більш детальну інформацію можна отримати при особистій зустрічі з кредитним експертом.

Кредитний калькулятор:

Приклад заповнення калькулятора: